4.04.2007

PATİK MODELLERİ

Örgü modelleri patik örgüsü Scarf çorap örgü model otantik eski model patikler fakat bir okadarda sıcak tutan kullanışlı patikler bazı bölgelerde çetik olarak adlandırılan örgüler kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı ya da giysilerindendir.7 yorum:

 1. hep bilinen modeller

  YanıtlaSil
 2. Sitemizde bulunan modellerin tamamı bana ait olup hepsi orjinal modellerdir. Burda en yeni modelleri yaınlamaktayız. Zaten sitemize olan ilgi yaptığımız işin göstergesidir. Tüm ziyaretçilerimize sonsuz teşekkür ederim. Mutlaka eksiklerimiz ve hatamız vardır. Beğeni mesajları olduğu gibi eleştiri mesajlarıda olacaktır mutlaka bütün unlar daha iyi bir site oluşturmamız için bize yol gösterir. Fakat eleştiri yapan ziyaretçilerimiz bize destek olup kendilerinde bulunan değişik orjinal yeni modeller ellerinde varsa ve bize gönderirlerse yayınlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmiştik. Sizlerden yeni modeller bekliyorum. Bende elimdeki yeni modelleri eklemeye devam edeceğim ve en kısa zamanda sitede daha önce eklediğim modellerin daha net ve daha ayrıntılı fotoğraflarını ve açıklamalarını ekliyeceğim. En güzel günler sizinle olsun.

  YanıtlaSil
 3. ya bn burcu annaemin yaptığı patiği bu siteye fotosunu çekip nasıl koyarımm? lüfen süleyin

  YanıtlaSil
 4. moeller güzel fakat rekleri uyumsuz olmuş elinize saglık

  YanıtlaSil
 5. biraz daha ağırlıkta havlu kenarı koymanızı istiyorum ayrıca yeni çıkan modellerde olursa daha iyi olur siteniz güzel sürekli takip ediyorum ama benim şimdi havlu kenarına ihtiyacım var dantel olarak::D

  YanıtlaSil
 6. gercektek modeller muhteşem

  YanıtlaSil

Fikirleriniz Bizim İçin Çok Değerlidir.
Seninde bir yorumun olsun.